Mobilny system dla każdego DJ
Mixtrack Edge to nowoczesny kontroler MIDI, który z uwagi na bogatą paletę funkcjonalności oraz bardzo przemyślany design, powinien się znaleźć w arsenale każdego DJ-a. Urządzenie o grubości jedynie 14mm i zasilane z USB z łatwością mieści się na każdym stole DJ-skim, będąc jednocześnie najmniejszym, w pełni funkcjonalnym kontrolerem na świecie. Bardzo płaska obudowa została wyposażona w zintegrowaną, gumowaną pokrywę, która zabezpiecza koła JOG, suwaki oraz podświetlane przyciski przed przypadkowym użyciem. Pozornie niewielki Mixtrack Edge jest w rzeczywistości potężnym narzędziem do miksowania.

Grubość: 14mm
Niewielka grubość Mixtracka Edge decyduje o jego mobilności a bogata ilość kontrolerów pozwala na bardzo wydajną i efektowną pracę. Dostępne kontrolery Sync, Hot Cue, Loop, korekcja brzmienia oraz dwa efekty na każdy kanał, sprawiają że kompaktowy Mixtrack Edge oferuje funkcjonalność pełnowymiarowego kontrolera.

„Unikalne rozwiązanie na rynku, które jednocześnie nie jest drogie. Jeśli zależy Ci na lekkim i poręcznym kontrolerze, Mixtrack Edge jest sprzętem stworzonym dla Ciebie.”
  - DJWorx.com

Wbudowany interfejs audio
Wbudowany interfejs audio obsługuje monitorowanie za pomocą słuchawek oraz pozwala wysłać sygnał do systemu PA. Mixtrack Edge jest dostarczany wraz z oprogramowaniem Virtual DJ LE oraz przewodem 1/8” RCA, dzięki czemu użytkownik może rozpocząć pracę z urządzeniem zaraz po wyjęciu go z pudełka. Kompatybilność z systemami Mac i PC oraz wykorzystanie protokołu MIDI pozwala na współpracę z dowolnym, dostępnym na rynku oprogramowaniem DJ.

Funkcjonalne talerze
Zarządzaj biblioteką utworów, twórz kolejki, przełączaj tracki, scratchuj oraz zmieniaj wysokość utworów, bez dotykania myszki komputera. Niewielkie talerze Mixtracka Edge pozwalają bardzo precyzyjnie obsługiwać odtwarzane tracki. Niezależne kontrolery pętli, punków Hot Cue na dwóch odtwarzaczach w żaden sposób nie ograniczają Twojej kreatywności.

CECHY

  • niskoprofilowy (14mm) kontroler MIDI ze zintegrowaną, gumowaną pokrywą chroniącą kontrolery i koła JOG
  • niezależne kontrolery na każdym kanale: Sample, Sync, Hot Cue, Loop, EQ oraz kontrola efektów
  • wbudowany interfejs audio umożliwiający odsłuch kolejkowanych utworów oraz oferujący wyjście do systemu PA
  • metalowe koła JOG: zmiana wysokości utworu, zmiana szybkości, scratchowanie, wybór utworu, kolejkowanie oraz miksowanie
  • panel ze szczotkowanego aluminium z bogatą paletą podświetlanych kontrolerów
  • Class-compliant - kompatybilność z Mac i PC, nie wymaga żadnych sterowników
  • standard MIDI – współpracuje z najbardziej powszechnym oprogramowaniem DJ
  • zasilanie z USB – nie wymaga zasilacza
  • w zestawie: Mixtrack Edge, przewód USB, przewód 1/8” – RCA, oprogramowanie Virtual DJ LE