Rozpocznij miksowanie już dziś z zaawansowanym systemem DJ-skim

Mixtrack III – młodszy brat kontrolera Mixtrack PRO III. Poza brakiem wbudowanego interfejsu audio oferuje praktycznie takie same funkcje. Wśród nich: metalowe koła JOG oraz zapożyczony z flagowego modelu NS7II dotykowy pasek przeszukiwania listy utworów. Idealne rozwiązanie dla początkujących z dużymi ambicjami!

  • dedykowane pokrętła filtrów na każdym kanale oraz 16 wielofunkcyjnych padów
  • wielofunkcyjny pasek dotykowy do kontroli efektów oraz przeszukiwania listy utworów
  • suwaki zmiany wysokości utworów 100mm
  • nowe, metalowe koła jog oraz dedykowane kontrolery nawigacji w bibliotece
  • możliwość zaawansowanej kontroli efektów
  • w zestawie Virtual DJ LE 8
  • w zestawie Prime Loops

Oto on – niesamowity kontroler Mixtrack 3!

Najnowsza wersja kontrolera z serii Mixtrack, zaprojektowana i wykonana przez światowego lidera w dziedzinie Djingu. Urządzenie jest skierowane zarówno do użytkowników początkujących jak i doświadczonych DJ.

Kontroler oferuje szeroki wachlarz funkcjonalności, które stawiają go wysoko ponad konwencjonalnymi rozwiązaniami. Jednocześnie jest to jeden z najtańszych kontrolerów na rynku!.

   

Co nowego?

Suwaki pitch o długości 100mm, dające nieosiągalną wcześniej precyzję. Teraz możesz idealnie zsynchronizować dwa utwory! Dotykowy pasek efektów oraz pozycji tracka.

 

 

Kreatywność bez limitów!

Zanurz się w możliwościach, jakie oferuje 16 podświetlanych padów. Dodawaj loopy, odpalaj sample kontroluj punkty cue, implementując je wszystkie w swoim secie. Korzystaj z wielofunkcyjnego paska dotykowego i kontroluj dynamicznie procesor efektów. Każdy kanał posiada dedykowane pokrętła filtrów, aby dać Ci pełną kontrolę nad pasmem w celu uzyskania perfekcyjnego brzmienia. Ty kreujesz - Mixtack PRO 3 realizuje.

 

Wyskocz ze swoją inspiracją, korzystając z sześciu paczek sampli, przygotowanych przez Prime Loops, Łącznie ponad 380 pierwszoligowych loopów, bębnów i innych próbek o łącznej wartości 200$ - do pobrania zupełnie za darmo!

 

Remiksuj z najlepszymi światowymi markami. Mixtrack 3 udostępnia Ci ekskluzywny pakiet do pobrania stemów z katalogu Toolroom Records, umożliwiając Ci korzystanie, edycję i przycinanie współczesnych ścieżek audio.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wytrzymała stal

Precyzyjna kontrola nad trackami jest możliwa dzięki zastosowaniu niskoprofilowych, stalowych talerzy. Są to dwustrefowe, pojemnościowe koła JOG wykorzystane w modelu NV, które umożliwiają sratchowanie lub zatrzymywanie tracków poprzez jedno dotknięcie górnej powierzchni talerzy. Jednocześnie możliwa jest regulacja pitch, dotykowo, na bocznej krawędzi talerza. Wytrzymała stal sprawia, że kontrola miksu jest pewna i precyzyjna.

 

 

Pełna kontrola z Serato

 

Mixtrack 3 oferuje Ci wygodną kontrolę poprzez dołączone oprogramowanie Serato. Dodatkowym atutem jest fakt iż Mixtrack 3 jest urządzeniem typu class compliant, zarówno w przypadku Mac jaki i PC, więc wystarczy podłączyć go do komputera aby rozpocząć miksowanie.

 

Virtual DJ – idealne rozwiązanie na imprezy i do miksowania