** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

NS7II

4-Channel Motorized DJ Controller and Mixer

NS7II

Numark NS7 II najnowszy kontroler djski dedykowany do programu Serato Dj posiadający zmotoryzowane koła jod i podświetlane pady MPC

Doczekaliśmy się odpowiedzi sprzętowej dla konkurencyjnego kontrolera Pioneer DDJ-SX. Numark dziedziczy rozwiązania z poprzednika NS7 FX czyli bardzo mocną konmstrukcje ze zmotoryzowanymi kołami jog dorzucając do tego kooperację z AKAI w postacji słynnych padow z serii LPK i LPD. Do tego urzadzenie posiada nowy  24 bitowy interface audio dla uzyskania jeszcze lepszego dzwięku. Kontroler dedykowany jest dla noego SERATO DJ - nowej odsłony programu do miksowania audio i wideo z wbudowanymi efektami wyprodukowanymi przez iZotope.

 

Cechy kontrolera Numark NS7 II:

  NS7II(NS7-2)
 • 7 "zmotoryzowane koła z 3600 punktów rozdzielczości
 • 4-kanałowy mikser i 24-bitowy interfejs audio
 • 16 padów MPC Akai Professional
 • Wysokiego i niskiego momentu obrotowego, 33rpm 45rpm
 • Kontrola Loop, Sample, Slicer i Hot Cue kontrole
 • Strip Search ™ wirtualny needle-drop 
 • Regulowany crossfader CP-Pro
 • Dedykowane efekty iZotope ® - Serato DJ
 • Wytrzymała konstrukcja z metalu
 • Zintegrowany stand laptop
 • Dołączone oprogramowanie Serato DJ

 

To żyje!
Cztery kanały do zmiksowania, prawdziwe slipmaty oraz vinyle, talerze z silnikami, a także pełen zestaw dotykowych potencjometrów, filtrów, dynamicznych padów - to wszystko znajdziesz w NS7II - najbardziej responsywnej konsoli DJ, jaka kiedykolwiek powstała. Niemal każdy cal urządzenia przepełniony jest narzędziami, reagującymi na twój dotyk i dostosowującymi się do twojego stylu. Uzyskasz niespotykany dotąd poziom interakcji z kontrolerem, niesamowicie dokładną kontrolę dzięki standardowi MIDI w wysokiej rozdzielczości oraz najbardziej zaawansowaną integrację z oprogramowaniem Serato DJ. Najnowocześniejsze technologie łączą się z niezrównanymi możliwościami miksowania w postaci solidnej, metalowej konstrukcji stworzonej z myślą o grze.

Doświadczenie prawdziwej gry
NS7II łączy w sobie najlepsze elementy obu światów. Sztuka miksowania zrodziła się na winylach i pozostaje dokładnie tam dzięki NS7II. Podobnie do NS7, NS7II posiada dwa prawdziwe, zmotoryzowane talerze obrotowe, z rozdzielczością 3600 punktów na obrót oraz możliwością regulacji ich momentu obrotowego. Jeżeli zależy Ci na doświadczeniu pracy z profesjonalnym sprzętem, wysokiej responsywności oraz ogromnych możliwościach miksowania, nie znajdziesz lepszego rozwiązania. NS7II oferuje niezrównaną precyzję i wrażenie pracy z prawdziwym, analogowym gramofonem jednocześnie umożliwiając korzystanie z wszystkich dobrodziejstw cyfrowej biblioteki muzycznej.

Miksowanie oraz efekty w zasięgu Twoich rąk
Jest to pierwszy i jedyny kontroler DJ na świecie wyposażony w czułe na dotyk potencjometry, co czyni go prawdziwym, interaktywnym placem zabaw dla twych palców. Poza elitarną technologią Strip Search, wprowadzoną przez firmę Numark, NS7II oferuje inteligentne filtry, efekty oraz potencjometry EQ, reagujące momentalnie na twój dotyk, oferując możliwości o jakich nawet nie śniłeś. Pozbądź się niechcianych częstotliwości, spontanicznie połącz filtry z efektami oraz dokonaj wielu innych dotychczas niemożliwych rzeczy. To prawdziwie interaktywne miksowanie, które sprawia, że NS7II jest doskonałym instrumentem do występów na żywo, stworzonym z myślą o wyzwoleniu twojej kreatywności oraz wyobraźni.

Integracja z Serato DJ
Już teraz zdobądź najbardziej kreatywne, dostępne narzędzie przeznaczone do współpracy z Serato DJ. NS7II oferuje Ci możliwość odblokowania nigdy wcześniej nie zgłębionych możliwości Serato DJ, dzięki nowemu, innowacyjnemu sterowaniu, uwzględniającemu takie funkcje, jak filter roll, filter fx, touch fx, co pozwoli Ci na kontrolę oprogramowanie poprzez prosty dotyk odpowiedniego elementu kontrolera NS7II. NS7II wzbogaci Twoje występy o kreatywną spontaniczność, która szybko okaże  się dla Ciebie czymś tak naturalnym, że muzyka stanie się częścią Ciebie.

Intuicyjna obsługa 4 kanałów
Gotowy na wszystko, czterokanałowy mikser kontrolera NS7II może operować samodzielnie, co oznacza, że możesz podłączyć do czterech zewnętrznych źródeł dźwięku bez uruchamiania komputera. Podłącz i miksuj sygnał z odtwarzaczy CD, gramofonów, odtwarzaczy MP3 oraz innych urządzeń nigdy więcej nie martwiąc się o niezręczne chwile ciszy i związane z nimi pomruki niezadowolenia ze strony tłumu. Ponadto, wbudowany 24-bitowy interfejs audio został zaprojektowany bez kompromisów, zapewniając NS7 II audiofilską jakość dźwięku, dzięki czemu twoje miksy zawsze będą czyste i klarowne.

Zmiażdżyć konkurencję
Aż po najmniejszy detal, NS7 stanowi w swej kategorii niezrównanego lidera, oferując cechy oraz możliwości, których inne kontrolery najzwyczajniej w świecie nie posiadają:

Metalowa konstrukcja
Jeżeli chcesz zostać profesjonalistą, zostaw plastik za sobą. Dzięki surowej, metalowej konstrukcji NS7II miażdży konkurencję. Kontroler zbudowany jak czołg.

Dedykowane przyciski Hot Cue
Dla występującego DJ-a funkcje hot cues są zbyt istotne, by je pominąć. Dzięki przyciskom dedykowanym funkcjom Set oraz Recall, NS7II zapewnia pełną kontrolę nad Hot Cues bezpośrednio pod twoimi palcami, bez potrzeby szukania.

Wszechstronne, dotykowe potencjometry filtrów
Potencjometry filtrów zastosowane w NS7II oferują niespotykane dotąd możliwości. Każdy filtr posiada trzy tryby działania: Filter alone, Filter FX oraz Filter Roll.

Dotykowe efekty oraz potencjometry EQ
Jedyna w swoim rodzaju funkcja, która zrewolucjonizuje współczesne występy DJ. Potencjometry efektów oraz EQ są inteligentne, reagując momentalnie na twój dotyk, oferując niespotykane dotąd możliwości.

Filter Roll
Najwspanialszy efekt, jaki możesz sobie wyobrazić. Aktywując Filter Roll, gałka potencjometru staje się czuła na dotyk, dzięki czemu możesz kontrolować intensywność filtru wysoko/nisko-przepustowego podczas obrotu, dając Ci możliwość kontroli energii tłumu,  i pozostawienia ludzi bez tchu.

Natychmiastowe usunięcie wybranych częstotliwości
Jedno przyciśnięcie przycisków Shift oraz Touch i tradycyjne potencjometry stają się dotykowe. Zabij niskie, średnie oraz wysokie częstotliwości, lub nawet cały utwór, wykorzystując same końcówki palców. Wszystkie cztery kanały NS7II oferują dotykowe potencjometry EQ, zapewniając Ci możliwość natychmiastowej, pełnej kontroli dla jeszcze większej dynamiki tworzenia, gdy tylko pojawia się inspiracja.

Filter FX
Zaledwie jedno przyciśniecie przycisku Filter FX wystarczy, by wszystkie cztery potencjometry filtrów zaczęły dowodzić zarówno wybranymi przez Ciebie filtrami, jak i efektami. Obracając potencjometr uruchomisz filtr wysoko/niskoprzepustowy oraz efekt i intensywność zarówno filtru, jak i efekty będzie się zmieniać wraz z obrotem potencjometru.

Rewolucyjne sterowanie efektami
Aby dodać efekt, dotknij potencjometru. To aż tak łatwe. Aby dostosować efekt, obróc potencjometr. Jeszcze nigdy wprowadzanie zmian w miksie nie było tak proste. NS7II otwiera przed tobą nowe możliwości spontanicznego tworzenia, które szybko staną się dla Ciebie czymś tak naturalnym, że muzyka stanie się częścią Ciebie. Do twojej dyspozycji oddane jest 12 efektów iZotope, 2 banki efektów na kanał, 3 efekty w każdym banku oraz możliwość jednoczesnego wykorzystywania 6 efektów na każdym kanale.

Prawdziwe, dynamiczne pady MPC
Przez dekady, pady MPC od Akai Professional były najczęściej wybieranym rozwiązaniem do występów na żywo oraz produkcji muzycznej, dzięki niezrównanemu doświadczeniu pracy oraz doskonałej responsywności. NS7II wzbogaca Twoje występy dzięki możliwościom oferowanym przez 16 padów MPC, zachowujących klasyczne parametry, ale wzbogaconych o podświetlenie RGB, dzięki czemu uzyskujesz natychmiastową, wizualną informację o trybie, w którym pracuejsz.

Technologia wielokolorowego podświetlenia RGB
Zero zastanawiania się i spoglądania na jednokolorowe wskaźniki. 16-kolorowe pady wykorzystane w NS7II natychmiast wskażą Ci w jakim dokładnie trybie pracujesz, dzięki czemu spędzisz więcej czasu na tworzeniu, a mniej na zastanawianiu się.

Pady w trybie double-mode

Każdy z padów znajdujących się w NS7II oferuje podwójną funkcjonalność dzięki przyciskom Pad Mode:

Cue:
Tryb 1: Hot Cue — 8 zapisanych cues
Tryb 2: Hot Cue Auto-Loop — Natychmiast zapętl wybrane hot cues.

Auto/Roll:
Tryb 1: Auto-Loop — Jedno odtworzenie z błyskawicznym dostępem do rozmiaru pętli
Tryb 2: Loop Roll — W połączeniu z padami MPC, loop rolls nigdy nie były bardziej spontaniczne.

Loop:
Tryb 1: Bank pętli 1 — 1-4 zapisane pętle oraz manualna kontrola nad pętlami
Tryb 2: Bank pętli 2 — 5-8 zapisane pętle oraz manualna kontrola nad pętlami

Sampler:
Tryb 1: Odtwarzacz sampli — Redrumming nigdy nie był tak przyjemny
Tryb 2: Sample Velocity Trigger — Proste i natrualne dodawanie dynamiki do twych sampli\

Slicer:
Tryb 1: Slicer — Zmiksuj ścieżkę poprzez odtwarzanie do 8 wycinków
Tryb 2: Slicer Loop — Zmiksuj pętlę poprzez odtwarzanie do 8 wycinków

Start Time & Stop Time
Dzięki zmotoryzowanym talerzom obrotowym możesz w dowolnej chwili momentalnie zatrzymać lub raz wznowić odtwarzanie ścieżki. W tym samym celu możesz wykorzystać dedykowane sterowanie Start time oraz Stop time. Jest to kolejne, kreatywne narzędzie w Twoim arsenale, które pomoże zwrócić uwagę widzów, rozbujać impreże lub doprowadzić do klasycznego końca.

Kompletna nawigacja
Niezależnie od tego, czy masz 1.000 czy 10.000 utworów, NS7II zapewni Ci kompletną kontrolę nad muzyczną biblioteką dzięki dedykowanemu sterowaniu, które utrzyma Twoje ręce w pracy nad miksem, z dala od myszki

Ergonomiczne sterowanie Pitch
Łatwo dostępne, sterowanie Pitch Bend oraz Tempo znajdują się dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz, bez żadnych przeszkód po drodze. Nigdy więcej nie zachaczysz przypadkiem innego suwaka lub przycisku, dzięki w pełni przemyślanym układzie wykorzystanym w NS7II.

Pitch 0 LED
Miksowanie w ciemności również jest proste. Wszystkie istotne funkcje NS7II oferują wizualny feedback, uwzględniając suwaki Tempo, posiadające czerwoną diodę w punkcie 0, dzięki czemu zawsze będziesz w 100% pewny, gdy suwak będzie w centralnej pozycji.

Master FX
Gdy zechcesz naprawdę zamieszać w miksie, przycisk Master FX jest tym, czego potrzebujesz. Zastosuj efekty do wszystkich czterech kanałów i trzymaj się mocno!

Miernik BPM
W NS7II dopasowanie beatu jest wzrokowe, proste i oczywiste. Dopasować BPM możesz bez konieczności zerknięcia na ekran komputera.

Crossfader CP-Pro z dostosowaniem przejścia
Otoczony solidną otoczką gładkiego metalu, wymienny crossfader CP-Pro umożliwia Ci cięcie i łączenie ścieżek z niezwykłą precyzją - bez ryzyka o odrabanie dłoni.

Wyjście słuchawkowe z funkcją Split Cue
Nie masz monitora? lub może monitor wybuchł? Nie ma problemu! Przesuń przęłącznik Split Cue i twoje słuchawki natychmiast się podzielą odtwarzając oba mixy w osobnych kanałach.

Unowocześniony i wzmocniony
NS7II kontynuuje rewolucję rozpoczętą przez NS7, obalając granice współczesnego miksowania, oferując nowe, kreatywne narzędzia niedostępne nigdy wcześniej i rozwijająć dynamiczny design modelu NS7.Sterowanie czterema deckami
Z czasem miksowanie staje się instrynktownym doświadczeniem, sterowanym głównie przez pamięć mięśni i dlatego też NS7II został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o Twojej intuicji. Nowe przyciski dedykowane kontroli czterech decków są duże i położone dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. W połączeniu z wielokolorowym podświetleniem oraz czułością na dotyk, panel sterowania NS7II sprawia, że miksowanie staje się Twoją drugą naturą.

Udoskonalony Strip Search
Technologia Strip Search, zaprezentowana po raz pierwszy w modelu NS7, została udoskonalona o równoległy pasek jasnych, czerwonych diód LED, dzięki którym odnajdziesz ścieżkę już po jednym spojrzeniu. Dzięki temu coraz rzadziej będziesz musiał spoglądać na ekran komputera. Ponadto, w przeciwieństwie do niektórych imitacji, paski Strip Search są rozmieszczone intuicyjnie, więc nigdy ich przypadkiem nie aktywujesz.

2 wejścia mikrofonowe Combo XLR-1/4"
Główne wejście mikrofonowe w NS7II posiada własny, dedykoawny kanał, więc pozostałe 4 kanały pozostaną zawsze dostępne do twojej dyspozycji. Poza tym, dodatkowe wejście mikrofonowe może zostać przypisane do dowolnego kanału i w razie potrzeby dowolnie włączane oraz wyłączane.

Dodatkowe wejścia:
Podłącz maszyny perkusyjne, keyboardy, mikrofony, odtwarzacze CD lub nawet gramofony. NS7II posiada wszystkie potrzebne Ci wejścia na tylnym panelu konsoli.

Błyskawiczna kontrola siatki Beatów
Źródło bezgranicznych, kreatywnych możliwości oraz solidną podstawę Twojego miksu stanowi doskonałe sterowanie NS7II. Unowocześnione sterowanie dedykowane funkcji Beat Grid umożliwia nadzwyczaj prezycyjne dopasowanie siatki beatów w locie, tak aby wszystkie Twoje efekty, wycinki ścieżki oraz pętle uruchamiane były w perfekcyjnie dobranym momencie.

2 duże przyciski Shift
Wszystkie podstawowe funkcje są bardzo łatwo dostępne w kontrolerze NS7II, a gdy potrzebna jest druga warstwa sterowania, dwa duże przyciski Shift zapewnią Ci do niej dostęp z każdego decka. Ponadto, rozmieszczone są strategicznie, więc nigdy przypadkiem ich nie zachaczysz.

Podziwiaj widoki
Przeskocz przez różne widoki za jednym naciśnięciem przycisku! Nowy przycisk View zapewni Ci pełną kontrolę nad sposobem wyświetlania danych na twoim ekranie, a także wiele opcji dotyczących wyświetlania efektów oraz panelu sampli.

Tryb Slip
Tryb Slip wycisza ścieżkę jednocześnie pozwalając na jje przesuwanie oraz scratchowanie. Po zakończeniu, ścieżka wznowi odtwarzanie, jak gdyby nigdy nic. Tryb Slip łączy zmotoryzowane talerze obrotowe z prawdziwymi płytami vinylowymi, aby zapewnić Ci idealne środowisko do miksowania.

*widoczny na zdjęciach komputer nie jest częścią zestawu